Fotogalerie
Absolventi 2023/2024
Anastasiia Salko
absolventka 1. cyklu ve Hře na klavír (uč. Jarmila Benešová)
Zuzana Prokopová
absolventka 1. cyklu ve Hře na klavír (uč. Diana Jermářová)
Karolína Pěničková
absolventka 1. cyklu ve Hře na klavír (uč. Diana Jermářová)
Julie Mydlářová
absolventka 1. cyklu ve Hře na klavír (uč. Diana Jermářová)
Štěpán Urban
absolvent 1. cyklu ve Hře na klavír (uč. Zdeněk Prymas)
Kateřina Podrazká
absolventka 1. cyklu ve Hře na klavír (uč. Alena Dlouhá
Jáchym Řezáč
absolvent 2. cyklu ve Hře na klavír (uč. Alena Dlouhá)
Zuzana Prokopová
absolventka 1. cyklu ve Hře na klavír (uč. Vojtěch Wachtl)
Miroslav Matula
absolvent 1. cyklu ve Hře na klavír (uč. Vojtěch Wachtl)
Václav Jíra
absolvent 1. cyklu ve Hře na klavír (uč. Vojtěch Wachtl)
Rozárie Karásková
absolventka 1. cyklu ve Hře na klavír (uč. Jakub Slezák)
Eliška Štýblerová
absolventka 1. cyklu ve Hře na klavír (uč. Jaroslav Špička)
Julie Krystová
absolventka 1. cyklu ve Hře na klavír (uč. Jaroslav Špička)
Anežka Nigrínová
absolventka 2. cyklu ve Hře na saxofon (uč. Kryštof Křemenák)
Vítězslav Salaba
absolvent 2. cyklu ve Hře na klarinet (uč. Kryštof Křemenák)
Kristýna Pěničková
absolventka 1. cyklu ve Hře na saxofon (uč. Kryštof Křemenák)
Jaroslav Bajer
absolvent 1. cyklu ve Hře na housle (uč. Veronika Fuhrmanová)
Marie Goldmanová
absolvent 1. cyklu ve Hře na housle (uč. Veronika Fuhrmanová)
Marie Barančíková
absolventka 2. cyklu ve Hře na housle (uč. Veronika Fuhrmanová)
Ondřej Staněk
absolvent 1. cyklu Hra na bicí (uč. František Kozderka)
Anna Hörbová
absolventka 2. cyklu Výtvarného oboru (uč. Eva Ševců)
Tereza Pažoutová
absolventka 1. cyklu Výtvarného oboru (uč. Eva Ševců)
KRISTÝNA KUPCOVÁ
absolventka 2. cyklu Výtvarného oboru (uč. Eva Ševců)
Kateřina Bradáčová
absolventka 1. cyklu Výtvarného oboru (uč. Eva Ševců)
Anna Tomanová
absolventka 1. cyklu Výtvarného oboru (uč. Lenka Kancnýřová)
Jana Šnajdrová
absolventka 1. cyklu Výtvarného oboru (uč. Lenka Kancnýřová)
Julie Mydlářová
absolventka 1. cyklu Výtvarného oboru (uč. Lenka Kancnýřová)
Kamila Zlatušková
absolventka 1. cyklu Výtvarného oboru (uč. Lenka Kancnýřová)
Karolína Duňková
absolventka 1. cyklu Výtvarného oboru (uč. Lenka Kancnýřová)
Karolína Pěničková
absolventka 1. cyklu Výtvarného oboru (uč. Lenka Kancnýřová)
Kristýna Frintová
absolventka 1. cyklu Výtvarného oboru (uč. Lenka Kancnýřová)
Kryštof Mišiak
absolvent 2. cyklu Výtvarného oboru (uč. Eva Ševců)
Marie Bartoňová
absolventka 1. cyklu Výtvarného oboru (uč. Lenka Kancnýřová)
NATÁLIE MÁZDROVÁ
absolventka 1. cyklu Výtvarného oboru (uč. Monika Michalcová)
Marta Beranová
absolventka 1. cyklu LDO (uč. Vlasta Šléglová)
absolventka 1. cyklu Hra na housle (uč. Jurij Horbačuk)
Sára Bernartová
absolventka 1. cyklu Tanečního oboru (uč. Kristýna Müllerová)
Absolventi Zvonky
(uč. Hejlovi)